Autor: Neznámý.

Rok výroby: Neznámý.

Popis: Tento obraz jsme sehnali od jednoho pána na inzerát a o historii jsme se dozvěděli jenom toto: "Manželka mi nadávala, že už Brouky doma nechce, tak vám je dám do Muzea".

Komentář muzea: Fandové Beatles, ozvěte se! Je to malováno podle obalu některé gramodesky?

Názory čtenářů webu: 05. 02. 2013 - S určitostí se nejedná o "překreslený" obal desky Beatles (ani pirátské). S vysokou určitostí ale autor obrazu čerpal inspiraci v záběrech ve filmu "Help" z roku 1965 (druhý film Beatles po Perném dnu). Přesně takový záběr, který je na obraze, ve filmu není, ale inspirace je zřejmá. Ing. Zdeněk Neubauer

Zašlete nám své názory, připomínky, náměty, poznatky nebo informace k tomuto exponátu. Po vzájemném odsouhlasení textu vše rádi zveřejníme.

obrazbeatles