Autor: Neznámý.

Rok výroby: 1982.

Popis: Předchozí majitel vozil přívěs za Škodou 105. Kdo tuto kombinaci ze zadu dohonil, na první pohled nepoznal, že se jedná o auto s přívěsem - předjíždějící řidiči tak byli vždy vyděšeni, když zjistili, o jak dlouhou škodovku se jedná. Technická zajímavost: po odemčení krytu hrdla nádrže se objeví dvě páčky, které slouží k otevírání přední a zadní kapoty. Přívěs má platnou TK a je v provozu.

Komentář muzea: To se vezmou dva "zadky" ze Škody 105, svaří se ... a máte přívěs, který s jinou "stopětkou", pokud vám ještě nějaká zbyla, krásně ladí. A nezapomeňte se podívat i na další nákladní přívěs z našeho muzea.

Názory čtenářů webu: 21. 01. 2019 - Objevil se historický snímek škodovky s tímto přívěsem. Milan Kutil Říha

Zašlete nám své názory, připomínky, náměty, poznatky nebo informace k tomuto exponátu. Po vzájemném odsouhlasení textu vše rádi zveřejníme.

0159nakladniprives