Autor: Bohumil Matějů.

Rok výroby: Asi 1984.

Informace od autora: Do své Škody 1000 MB jsem vyrobil středový panel s těmito přístroji (ze zdola nahoru): předzesilovač, indikátor z LED (vedle něhož je ukazatel času ze sovětských digitálních hodin), autorádio. Zařízení bylo čtyřkanálové s integrovanými obvody MDA 2020, což si vynutilo zhotovení speciálního měniče napětí, který sloužil k napájení. Čelní desky jednotlivých přístrojů - ta horní bohužel již není původní - jsou z dopravnách značek a nalakovány.

Komentář muzea: Podívejte se i na další podobné výrobky z naší sbírky, do vyhledávacího pole tohoto webu zadejte text doplňky do auta.