Autor: Karel Hrodek.

Rok výroby: 1961.

Informace od autora: Tuto rychlovarnou konvici jsem si vyrobil v zaměstnání. Materiál jsem sebral v práci, kelímek jsem ale poctivě koupil v obchodě.

Komentář muzea: Podívejte se také na další podobné výrobky z naší sbírky. Do vyhledávacího pole tohoto webu zadejte slovo konvice.

Názory čtenářů webu: 06. 01. 2022 - Obdobnou  měl můj dědeček, spodek byl od mýdla na holení Barbus a uvnitř byly dva antikorové plechy, do kterých šlo přímo 220 V. Jelikož děda bydlel v domě, kde nebyl vodovod, tak si v tomto hrníčku ohříval vodu na holení každý den. Děda to vyráběl někdy kolem roku 1964. Ivan Truksa

Zašlete nám své názory, připomínky, náměty, poznatky nebo informace k tomuto exponátu. Po vzájemném odsouhlasení textu vše rádi zveřejníme.

varicnavodu