Autor: Neznámý.

Rok výroby: Neznámý.

Popis: Dřevěná skříňka je opatřena horním pertinaxovým panelem. Na něm jsou rozmístěny potřebné prvky - např. vlevo nahoře kontrolka a vpravo od ní přepínač výhybek z modelové železnice (zatím není jasné, k čemu sloužil), pod ním hlavní vypínač, více napravo knoflík regulátoru otáček atd. Uvnitř se nachází transformátor, který má spousty nevyužitých odboček, selenový usměrňovač, obrovský drátový potenciometr 100 Ohmů / 1,35 A atd. Na zadní stěnu (na fotografii není vidět) umístil autor řadu zdířek, do nichž zapojoval kabely pro napájení autodráhy.

Komentář muzea: Máme ve sbírce i autodráhu, která sice není amatérské výroby, ale zajezdit si můžeme.