Autor: Josef Solař.

Rok výroby: 1968.

Popis: Transformátor je vyroben amatérsky, usměrnění zajišťuje blok KA 220/05 s diodami KY 704, napětí vyhlazují elektrolytické kondenzátory TC 533 a TC 937, rozsahy se vybírají pomocí přepínačů WK 533, velikost Ucbm určuje regulační drátový rezistor TR 623 atd. Všechny součástky jsou značky TESLA. Přední panel tvoří plexisklová deska podložená papírem s ručními popisy. Dno a záda zhotovil autor z pertinaxu, víko z plechu nabarveného šedým tepaným lakem.

Komentář muzea: Podívejte se i na další podobná zařízení z naší sbírky. Do vyhledávacího políčka tohoto webu zadejte slovo měřič nebo zkoušeč.

Rozměry jsou 200 x 150 x (výška) 95 mm.

Vnitřek přístroje.