Autor: Miloš Vecheta.

Rok výroby: Neznámý.

Popis: "Pražená káva extra speciál MLETÁ NETTO 100 GR", to je nápis, který do dneška můžeme číst na tomto výrobku. Jak jinak, když autor ke zhotovení lampičky použil prázdnou krabičku od kávy. Dno opatřil otvorem, do kterého namontoval žárovkou objímku. Na její vstup připevnil síťový šňůrový vypínač.

Komentář muzea: Lampička bývala asi dosti často v provozu - zelená barva kolem textu "extra speciál" je od tepla žárovky vybledlá. Podívejte se i na další podobné výrobky z naší sbírky - do vyhledávacího pole tohoto webu zadejte slovo lampička nebo svítilna.