Autor: Jiří Vranka.

Rok výroby: Asi 1985.

Informace od autora: Někdy kolem roku 1985 jsem si dle časopisu Amatérské rádio 4/1982 vyrobil multigenerátor. Pouzdro vyrobili kamarádi z Báňských strojíren v Ostravě. Generátor jsem používal při opravách elektroniky.

Komentář muzea: Pouzdro je zhotoveno z mosazné trubky o vnějším průměru 22 mm. V místě, kde se generátor drží, připájel autor rádlovaný kroužek zabraňující prokluzování v ruce. Mosazný hrot prochází kuželem ze silonu. I pro zhotovení tlačítka posloužil silon. Délka přístroje: cca 168 mm.

Podívejte se i na další podobné výrobky z naší sbírky, do vyhledávacího pole tohoto webu zadejte text generátor.