Autor: Josef Ledvina.

Rok výroby: Neznámý.

Informace od autora: Když jsem šel na návštěvu a chtěl tam ukazovat fotky nebo pouštět videa, nebylo to úplně jednoduché. Vysokokapacitní flashky ještě neexistovaly, trh nabízel pouze CD a DVD disky. Málokdo z mých známých však měl doma zařízení pro jejich přehrávání. Proto v mé dílně vznikla tato přenosná skříň se třemi mechanikami.

Krabice je z ocelového plechu tl. 2,2 mm. Povrch chrání bílá prášková barva. Přístroj má vlastní zdroj.

Rozměry: cca 155 x 260 x 358 mm.

Komentář muzea: Podívejte se i na další výrobky pana Ledviny - do vyhledávacího pole tohoto webu zadejte jeho příjmení.

multimetrmultimetr